Rommel

Interdrought2020.com Rommel Image
Trávit čas knihou Rommel! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rommel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Rommel byl Afrika Korps. Afrika Korps byl Rommel. Tak to cítili jeho vojáci, tak to chápal i nepřítel. Byl to on, kdo je učinil smělými, sebevědomými a odvážnými v boji. Byl to on, kdo je naučil vydávat ze sebe maximum a nikdy nepřipustil, že by mohli být poraženi.

NÁZEV SOUBORU: Rommel.pdf

AUTOR: Desmond Young

ISBN: 9788020609618

VELIKOST SOUBORU: 6,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rommel však ešte niekoľko dní zostal v kasárňach, kde čakal na posily, ktoré sa k pluku pripojili až o niekoľko dní neskôr. 3. augusta povedal svojej sestre, že má nemanželskú dcéru a jej matke má byť v prípade jeho smrti vyplatená jeho poistka. Tiež ju požiadal, aby jej pomáhala, v prípade že by zahynul.

Rommel, aki ekkor már tisztában volt azzal, hogy a németek nem tudják megakadályozni a szövetségek partraszállását, s majdani előrenyomulásukat a birodalom szíve felé, el szerette volna érni Hitlernél, hogy vonja le a reménytelen helyzetből a következtetést, s fejezze be a háborút, legalább a nyugati fronton. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY