Šungit, křemen a voda

Interdrought2020.com Šungit, křemen a voda Image
Trávit čas knihou Šungit, křemen a voda! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Šungit, křemen a voda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V Rusku se nalézá zvláštní hornina podobná černému uhlí – šungit. Tento kámen ničí a pohlcuje všechno, co škodí lidem a všem živým organismům, ale koncentruje a obnovuje vše, co jim prospívá. Vědci zkoumající šungit o něm jednohlasně prohlašují, že je to zázrak. Silné ozdravné účinky má i křemen. A voda, ve které byl namočen šungit nebo křemen, je léčivá. O tom všem podrobně a odborně informuje tato kniha.

NÁZEV SOUBORU: Šungit, křemen a voda.pdf

AUTOR: Oľga Romanova

ISBN: 9788081001222

VELIKOST SOUBORU: 10,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tento kámen ničí a pohlcuje všechno, co škodí lidem a všem živým organismům, ale koncentruje a obnovuje vše, co jim prospívá. Vědci, již šungit zkoumají, o něm jednohlasně prohlašují, že je to zázrak. Silné ozdravné účinky má i křemen. A voda, ve které byl namočen šungit nebo křemen, je léčivá.

Oboje, šungit aj kremeň, sa spája s vodou. Najľahšie a najlepšie sa totiž liečivé účinky týchto kameňov zužitkovávajú tak, že sa vhodia do krčahu s vodou, ktorá sa potom pije. Voda, v ktorej bol namočený šungit alebo kremeň, je „zázračná".

SOUVISEJÍCÍ KNIHY