Šungit, křemen a voda

Interdrought2020.com Šungit, křemen a voda Image
Trávit čas knihou Šungit, křemen a voda! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Šungit, křemen a voda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V Rusku se nalézá zvláštní hornina podobná černému uhlí – šungit. Tento kámen ničí a pohlcuje všechno, co škodí lidem a všem živým organismům, ale koncentruje a obnovuje vše, co jim prospívá. Vědci zkoumající šungit o něm jednohlasně prohlašují, že je to zázrak. Silné ozdravné účinky má i křemen. A voda, ve které byl namočen šungit nebo křemen, je léčivá. O tom všem podrobně a odborně informuje tato kniha.

NÁZEV SOUBORU: Šungit, křemen a voda.pdf

AUTOR: Oľga Romanova

ISBN: 9788081001222

VELIKOST SOUBORU: 8,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Šungitová voda je skvělý, naprosto přírodní nápoj bez jakékoliv chemie, který získáte úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku bez složitých procedur a nákladů. Váha 200g šungitové drti je vhodná pro 2,5 - 3 litry vody, nejlépší je skleněná nádoba. Od diamantu a grafitu se šungit liší svou molekulární ...

Tento kámen ničí a pohlcuje všechno, co škodí lidem a všem živým organismům, ale koncentruje a obnovuje vše, co jim prospívá. Vědci zkoumající šungit o něm jednohlasně prohlašují, že je to zázrak. Silné ozdravné účinky má i křemen. A voda, ve které byl namočen šungit nebo křemen, je léčivá.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY