Poslední dny královen

Interdrought2020.com Poslední dny královen Image
Hledáte knihu Poslední dny královen? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Jean Sévillia? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Poslední okamžiky dvaceti proslulých královen a císařoven, počínaje sebevraždou egyptské královny Kleopatry a konče dramatickou autonehodou belgické královny Astrid. Kniha sugestivně líčí popravy Marie Stuartovny a Marie-Antoinetty, vraždy Agrippiny, císařovny Sisi nebo carevny Alexandry, stejně jako dlouhé loučení se životem Kateřiny II., Anny Rakouské nebo královny Viktorie. Jde o okamžiky tragické, smrt často násilnou, v soukromí nebo před očima veřejnosti nečekanou či dlouho očekávanou, vždy však se jedná o důstojné loučení se životem, odrážející vědomí královského postavení a snahu odkázat potomstvu obraz vznešeného života až do poslední chvíle. Kniha se ovšem nezabývá jen posledními dny panovnic, ale zároveň líčí také podstatné události jejích života.

NÁZEV SOUBORU: Poslední dny královen.pdf

AUTOR: Jean Sévillia

ISBN: 9788072439751

VELIKOST SOUBORU: 7,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Eliška Přemyslovna byla poslední královnou tohoto našeho slavného královského rodu, matkou Karla IV. Televizní inscenace z roku 1974 sleduje deset let její životní cesty od okamžiku její svatby s Janem Lucemburským až po její zavržení králem roku 1320.

Kupte knihu Poslední dny královen (Jean Sévillia, Jean-Christophe Buisson) s 20 % slevou za 319 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY