Poslední dny královen

Interdrought2020.com Poslední dny královen Image
Poslední dny královen je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jean Sévillia. Přečtěte si s námi knihu Poslední dny královen na interdrought2020.com
Poslední okamžiky dvaceti proslulých královen a císařoven, počínaje sebevraždou egyptské královny Kleopatry a konče dramatickou autonehodou belgické královny Astrid. Kniha sugestivně líčí popravy Marie Stuartovny a Marie-Antoinetty, vraždy Agrippiny, císařovny Sisi nebo carevny Alexandry, stejně jako dlouhé loučení se životem Kateřiny II., Anny Rakouské nebo královny Viktorie. Jde o okamžiky tragické, smrt často násilnou, v soukromí nebo před očima veřejnosti nečekanou či dlouho očekávanou, vždy však se jedná o důstojné loučení se životem, odrážející vědomí královského postavení a snahu odkázat potomstvu obraz vznešeného života až do poslední chvíle. Kniha se ovšem nezabývá jen posledními dny panovnic, ale zároveň líčí také podstatné události jejích života.

NÁZEV SOUBORU: Poslední dny královen.pdf

AUTOR: Jean Sévillia

ISBN: 9788072439751

VELIKOST SOUBORU: 6,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Poslední dny královen - Sévillia Jean, Buisson Jean-Christophe, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poslední dny královen - Sévillia Jean, Buisson Jean-Christophe.

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY