Říše pomíjivosti

Interdrought2020.com Říše pomíjivosti Image
Říše pomíjivosti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gilles Lipovetsky. Přečtěte si s námi knihu Říše pomíjivosti na interdrought2020.com
Na fenoménu módy se snaží profesor univerzity v Grenoblu Gilles Lipovetsky ukázat, v čem se dnešní západní společnost radikálně liší od předchozích i ostatních kultur, jakým způsobem přelétavost a pomíjivost ovlivňuje i myšlení a chování velkých společenství. Na konkrétních příkladech dokládá souvislosti mezi módou, konzumní společností, reklamou, kulturou, masmédii, změnami ideologickými i sociálními. Sleduje rozpad měšťanského estetického ideálu a zároveň proměnu módy v gesto individua vůči bezprostřednímu okolí.

NÁZEV SOUBORU: Říše pomíjivosti.pdf

AUTOR: Gilles Lipovetsky

ISBN: 807260063X

VELIKOST SOUBORU: 5,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

Říše pomíjivosti Lipovetsky, Gilles. 4 dny. Naše cena: 378 Kč Globalizovaný Západ Polemika o planetární kultuře Autor: Hervé Juvin; Gilles Lipovetsky. Eseje věnované tématu globalizace, jejichž autoři zastávají protikladná stanoviska. Přímá polemika obou autorů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY