Fit Recepty 1

Interdrought2020.com Fit Recepty 1 Image
Trávit čas knihou Fit Recepty 1! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Fit Recepty 1 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Môžete kúpiť aj v atraktívnej kolekcii za vynikajúcu cenu Fit receptyJedz dobre, cíť sa dobre, vyzeraj dobre!S fitreceptami nestrávite v kuchyni tretinu života – zistíte ako jednoducho si môžete navariť a napiecť rýchle, jednoduché a chutné jedlá s nižším obsahom cukrov, s vyšším obsahom bielkovín a vitamínov a byť fit (bez diét)! Fitrecepty hravo zvládne každý začiatočník, no určite potešia aj skúsených.Nájdete tu výživné recepty, ktoré nie sú zložené z bezhodnotných surovín, ale dodajú vám množstvo vitamínov, minerálov a zdraviu prospešných látok, teda posilnia vaše zdravie a imunitu. Takisto tu nájdete hriešne dobré diétne recepty.Každý recept v knižke obsahuje aj nutričné hodnoty, takže padnú vhod aj tým, ktorí sa snažia schudnúť či vyformovať si postavu, a teda bude pre vás ľahšie zaradiť jedlá do vášho jedálnička, alebo si ho dokonca zostaviť na základe receptov z knihy.Ak chcete svoj jedálniček obohatiť o zdravé a zároveň chutné jedlá, táto knižka vám určite padne vhod. Nájdete tu nové recepty, no takisto staré známe recepty pretvorené do zdravšej a ľahšej podoby.Recepty v tejto knihe sú pestré a neviažu sa na žiadnu konkrétnu diétu – sú to jednoducho Fit Recepty!Všetky recepty v knihe obsahujú nutričné hodnoty.Kniha obsahujerecepty s vyšším obsahom bielkovín a nižším obsahom sacharidov95% receptov bez múky100% receptov bez rafinovaného cukrurecepty s proteínovým práškom (ktorý sa dá prípadne nahradiť inými surovinami)množstvo chutných receptov, ktoré sa na webstránke nenachádzajúV knihe nájdete recepty na:31 raňajok31 jedál s mäsom a rybami20 bezmäsitých jedál11 sladkých jedál67 zdravých dezertov5 ostatných receptov (nápoje, snack, domáca výroba)V knihe Fit Recepty tiež nájdete prehľadnú tabuľku o náhradách surovín, ktorú isto využijete pri varení a pečení aj mimo fit receptov. Takisto tu nájdete skvelý prehľad prírodných sladidiel a množstvo zaujímavých faktov o zdravých surovinách použitých v receptoch.

NÁZEV SOUBORU: Fit Recepty 1.pdf

AUTOR: Lucia Wagnerová

ISBN: 9788097184551

VELIKOST SOUBORU: 7,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty Blanka se rozhodla v únoru 2018 pro svou velkou změnu. Bylo to především v oblasti zdravého životního stylu, který doposud neměla. Naštěstí ve svých 25 letech si uvědomila, že je načase s tím něco dělat.

Nahliadnite do bestselleru Fit Recepty 1.diel, ktorý obsahuje až 165 vynikajúcich fitness receptov. Všetky časti kníh Fit Recepty si môžete zakúpiť tu: - v s...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY