Fyzika IV 1. díl pracovní sešit s komentářem pro učitele

Interdrought2020.com Fyzika IV 1. díl pracovní sešit s komentářem pro učitele Image
Fyzika IV 1. díl pracovní sešit s komentářem pro učitele je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Renata Holubová. Přečtěte si s námi knihu Fyzika IV 1. díl pracovní sešit s komentářem pro učitele na interdrought2020.com
Pracovní sešit k 1. dílu Fyziky IV nabízí širokou škálu cvičení, jejichž těžištěm jsou početní úlohy k procvičení fyzikálních vztahů. Doprovází je úlohy problémové, testovací, ale i křížovky, šifry a hry. Důraz je kladen také na informační analýzu textu. Součástí pracovního sešitu jsou návody k pokusům. Pracovní sešit odpovídá RVP ZV.Učitelská verze pracovního sešitu Fyziky IV obsahuje barevně odlišené metodické poznámky, výsledky a postupy řešení příkladů, tipy na další literaturu a stránkové odkazy na související témata v dalších učebnicích nakladatelství Prodos.

NÁZEV SOUBORU: Fyzika IV 1. díl pracovní sešit s komentářem pro učitele.pdf

AUTOR: Renata Holubová

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 6,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

Fyzika IV - 1. díl - pracovní sešit s komentářem pro učitele (9036) Učitelská verze pracovního sešitu Fyziky IV obsahuje barevně odlišené metodické poznámky, výsledky a postupy řešení příkladů, tipy na další literaturu a stránkové odkazy na související témata v dalších učebnicích nakladatelství Prodos.

Fyzika I - 2. díl - pracovní sešit s komentářem pro učitele Učitelská verze pracovního sešitu obsahuje barevně odlišené metodické poznámky, výsledky a postupy řešení příkladů, tipy na další literaturu a stránkové odkazy na související témata v dalších učebnicích nakladatelství Prodos.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY