Skautský oddíl

Interdrought2020.com Skautský oddíl Image
Trávit čas knihou Skautský oddíl! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Skautský oddíl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sto let se ve skautských oddílech schází tisíce kluků a holek se svými vedoucími, aby prožívali společná dobrodružství a budovali přátelství na celý život. Dva z nich – 2. a 5. pražský oddíl – fungují dodnes. Většinu svého času byly výkladní skříní skautingu a inspirací pro stovky dalších společenství. Dlouho byly také spojeny s význačnými vůdci a spisovateli – Jaroslavem Foglarem a Jaroslavem Novákem – kteří Dvojku a Pětku desítky let vedli. Jejich činnost ilustruje obecné principy, na kterých stojí dobrý oddíl, i dobu, v níž se nacházeli. Kniha obsahuje více než šest set většinou neznámých fotografií a dokumentů.

NÁZEV SOUBORU: Skautský oddíl.pdf

AUTOR: Roman Šantora

ISBN: 9788020428967

VELIKOST SOUBORU: 4,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na schůzce rodičů jsme chtěli promítat krátký film, kterým se náš oddíl prezentoval na slavnostní akademii k 30. výročí založení skautského střediska Polaris, jehož je náš oddíl členem. Zde vám posíláme odkaz, kde si tento film můžete stáhnout, a zhlédnout ho doma.

Skautský ples Milí příznivci, rodiče členů a členové skautského střediska Boskovice, přijměte pozvání na 7. skautský ples střediska, který se bude konat v pátek 10. ledna 2020 od 20.00 hod.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY