100 postav klasické mytologie

Interdrought2020.com 100 postav klasické mytologie Image
Hledáte knihu 100 postav klasické mytologie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Malcolm Day? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Každý z nás už mnohokrát četl nebo slyšel o řecké nebo římské mytologii, přinejmenším ve školních lavicích. Narážky a alegorie se objevují ve filmech, v literatuře i v běžném hovoru. Víme ale pokaždé úplně přesně, oč se jedná? Nejspíš ne.A přestože legendy a mýty patří ke kulturnímu dědictví lidstva doslova odnepaměti, jen málokdo z nás se může pochlubit tím, že se v nich bezchybně vyzná, že se dokonale orientuje ve všech těch bozích, bohyních, titánech a héroech, jimiž se antické mýty jen hemží.Naše kniha vás zve na exkurzi do tohoto světa božských, lidských i nadlidských hrdinů a seznámí vás s nimi opravdu dopodrobna. Dozvíte se nejen, co kdo vykonal, ale také s kým je spřízněný a jak vypadá – či spíš, jak si ho (nebo ji) představovali malíři a sochaři od antiky až po renesanci. Nudy se ale rozhodně bát nemusíte. Nečekají vás žádné suchopárné výčty, nýbrž i zajímavé příběhy, v nichž se v podivuhodném souzvuku prolínají láska a nenávist, hrdinství a zbabělost, život a smrt, právě tak, jak tomu bylo ve všech dobách od počátku světa a jak tomu bude i nadále.Pojďte tedy a ponořte se do kouzelné říše mytologie, protože jenom ten, kdo porozumí minulosti, může s moudrou nadějí hledět do budoucna.

NÁZEV SOUBORU: 100 postav klasické mytologie.pdf

AUTOR: Malcolm Day

ISBN: 8073591397

VELIKOST SOUBORU: 10,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

100 postav klasické mytologie. seznamte se s fascinující historií řeckých a římských bohů ...

100 postav klasické mytologie. Kdo napsal knihu 100 postav klasické mytologie? Autorem je Malcolm Day. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY