Eva Hrušínská vzpomíná…

Interdrought2020.com Eva Hrušínská vzpomíná… Image
Trávit čas knihou Eva Hrušínská vzpomíná…! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Eva Hrušínská vzpomíná… a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
O Evě Hrušínské (1928 – 1997), manželce vynikajícího českého herce Rudolfa Hrušínského, lze bez nadsázky říci, že život zasvětila svému muži a jeho umění. Ve vzpomínkách se Eva Hrušínská vrací nejen k nejlepším létům svého života, kdy jí bylo dopřáno sdílet veškeré radosti a strasti po boku herce, který patří k nejvýraznějším postavám českého divadla a filmu dvacátého století, ale i k době mládí, kdy přišla o své nejbližší. Výraznou část tvoří deníkové záznamy a dopisy, které Rudolf Hrušínský během natáčení filmu Oáza v poušti Karakum v roce 1971 posílal své ženě, dopisy autenticky vypovídající o období tzv. normalizace. Kniha, která byla okamžitě po svém prvním vydání rozebrána, je doprovázena množstvím unikátních rodinných fotografií.

NÁZEV SOUBORU: Eva Hrušínská vzpomíná….pdf

AUTOR: Marie Valtrová

ISBN: 9788072435340

VELIKOST SOUBORU: 8,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Objednávejte knihu Eva Hrušínská vzpomíná… v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků

Vážení zákazníci, prosím, knihy objednávejte i v případě osobního odběru. Knihy z našeho e-shopu, NEnajdete v kamenném obchodě.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY