Útesy sebevrahů

Interdrought2020.com Útesy sebevrahů Image
Hledáte knihu Útesy sebevrahů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Jaroslava Černá? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Hlavní hrdinka esoterického románu Útesy sebevrahů je běžnou ženou z dobře situované rodiny s milujícím manželem a dvěma dospívajícími dětmi. Zdálo by se, že její osud se může odvíjet klidně a spokojeně i přes časté únavně se opakující problémy s manželovou tetou, stejně jako přes občasné zdravotní potíže a zvláštní transcendentální vize, jež se jí v poslední době zjevují ve snech. Ale vytoužený zájezd do Egypta, zrušený za neobyčejných okolností, se ukáže být dramatickým momentem, v němž mohlo jít o život – a ve svém důsledku ji pak zavádí do Londýna, kde dojde k podstatnému setkání. Bývalý egyptolog českého původu, zabývající se v posledních letech psychoanalýzou a regresní terapií, společně s ní začne odhalovat nejen podstatu jejích zdravotních potíží, ale i souvislosti jejích vizí s prastarou historií z doby dávné egyptské královny Nitokris a její společnice Tanji, velekněžky bohyně Isis.Autorka vypráví o běžných radostech i strastech současné ženy, ale zároveň vyjadřuje i svou víru v to, že i v nejvšednějších osudech je skrytý velký příběh a že skrze jeho poznání a pochopení je možno dojít k pocitu šťastného naplnění svého života.

NÁZEV SOUBORU: Útesy sebevrahů.pdf

AUTOR: Jaroslava Černá

ISBN: 809035257X

VELIKOST SOUBORU: 1,39 MB

STÁHNOUT ČÍST

Podobné jednotky. Most sebevrahů / Hlavní autor: Stýblová, Valja, 1922- Vydáno: (1999) Korálový útes / Hlavní autor: Pfleger, Václav, 1940- Vydáno: (1989) Zur Paläontologie des Riffes innerhalb der Amphyclinen-Schichten bei Hudajužna, Slowenien / Hlavní autor: Senowbari-Daryan, Baba Vydáno: (1981)

První vydání vyšlo pod názvem "Útesy sebevrahů". Jana jako spokojená manželka a matka dvou dětí prožívá běžné rodinné starosti i radosti, navíc je však nadána zvláštními předtuchami a občas upadá do polospánku, v němž se vrací do Egypta v době vlády královny Nitokris.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY