Letecká válka v Iráku

Interdrought2020.com Letecká válka v Iráku Image
Trávit čas knihou Letecká válka v Iráku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Letecká válka v Iráku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Fotožurnalistický záznam o životně důležité roli, kterou letectvo hrálo v poslední válce v Zálivu, jež svrhla vládu Saddáma Husajna. Dokumentuje úkoly, které mělo americké, britské a australské letectvo v jednotlivých oblastech bojiště. Popisuje mnoho misí, v nichž měla letadla za úkol přesným bombardováním zničit strategické cíle, podporovat pozemní jednotky, provést utajené výsadky, zásobovat bojiště a chránit vojenské jednotky i civilní obyvatelstvo. Objasňuje všechny formy letecké aktivity v chronologickém pořadí skutečných bojových událostí. První údery na Bagdád, obsazení Basry a rychlý postup na hlavní město jsou dokumentovány dramatickými záběry z první linie.

NÁZEV SOUBORU: Letecká válka v Iráku.pdf

AUTOR: Tim Ripley

ISBN: 8072148575

VELIKOST SOUBORU: 2,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

Konflikt v Iráku 2003 patří bez nejmenších pochyb ke klíčovým událostem v novodobé historii Spojených států, oblasti Středního východu i dalších evropských zemí. Je přitom zřejmé, že boje se na iráckém území rozhořely i ve dřívějších letech - rok 1980 probíhala íránsko-irácká válka a o deset let ...

Letecká válka v Iráku: Zobrazit následující téma Zobrazit předchozí téma ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY