Jak na LPG

Interdrought2020.com Jak na LPG Image
Hledáte knihu Jak na LPG? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2002 a autorem je Ondřej Kryžický? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Praktická publikaci s mnoha fotografiemi začíná srovnáním výhod a nevýhod provozu automobilů na plyn a pokračuje přes cenové srovnání systémů LPG, pokyny pro individuální i hromadnou přestavbu vozidel, přehled montážních firem i čerpacích stanic LPG u nás i v zahraničí až k radám pro údržbu auttomobilů s LPG. Kniha obsahuje také schvalovací postupy a vyhlášky, odpovědi na nejčastější dotazy majitelů těchto vozidel a odkazy na další informace o LPG na internetu.

NÁZEV SOUBORU: Jak na LPG.pdf

AUTOR: Ondřej Kryžický

ISBN: 8072267345

VELIKOST SOUBORU: 4,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

LPG přestavby. Jsme specialisté na přestavby vozidel na LPG.. Máme za sebou přes 500 montáží.. Na montáže standardně poskytujeme dvakrát delší záruku, než udává zákon. Držíme nejnižší ceny na trhu. Jsme rodinná firma.

Zima klepe na dveře a s ní nastává otázka, jak vaše auto přestavěné na LPG bude na mrazy reagovat při startování?Nejdříve je třeba si uvědomit, že auto, které stojí přes noc na ulici, bude ráno celé promrzlé a ztuhlé.Promrzlý motor, převodovka, ale i část podvozku se zahřívají pomaleji a jsou o to citlivější na vaše zacházení.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY