Sametový anděl

Interdrought2020.com Sametový anděl Image
Trávit čas knihou Sametový anděl! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Sametový anděl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ve čtvrtém a posledním dílu se uzavírá rozsáhlá historická sága vyprávějící životní osudy čtyř bratrů z rodu Montgomeryů. Příběh se odehrává v Anglii šestnáctého století za vlády Jindřicha VII., zakladatele slavné dynastie Tudorovců. Hrdinkou románu je Elizabeth Chatworthová ze znepřáteleného rodu Chatworthů. Je unesena a předána nahá a zabalená do koberce jako dar Milesovi Motgmomerymu. Počáteční vzájemná nenávist mezi Elizabeth a Milesem se postupně mění ve vášnivou lásku. Oba mladí lidé musí překonat řadu těžkých zkoušek a vyrovnat se s mnoha dramatickými situacemi, než konečně jejich láska dojde naplnění.

NÁZEV SOUBORU: Sametový anděl.pdf

AUTOR: Jude Deveraux

ISBN: 9788026902492

VELIKOST SOUBORU: 6,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Velkoobchod, maloobchod a eshop s textilní galanterií, kreativními potřebami, korálky, dekoracemi, bižuterií, módními doplňky, taškami a kabelkami.

Sametový anděl od Jude Deverauxová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY