Než vzniklo Československo

Interdrought2020.com Než vzniklo Československo Image
Trávit čas knihou Než vzniklo Československo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Než vzniklo Československo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Řadu desetiletí se v Československu ve druhé polovině 20. století (za tzv. studené války a za vlády komunistů) o našich legionářích psát nesmělo, natož publikovat nějaké fotografie. Psalo se pouze to, co vyhovovalo tehdejší politické moci a tak se například boje s bolševiky překrucovaly. Pamětníci na 1. světovou válku dávno zemřeli, ale někteří zanechali po sobě písemné vzpomínky, fotografické materiály a mluvené slovo na magnetofonových páskách a jsou i lidé, kteří si zaznamenávali slova z rozhovorů s nimi. Z těchto archiválií můžeme dnes pravdivě zavzpomínat na dobu před více než sto lety. A tak bylo možné, aby vznikla tato knížka, která přibližuje šestiletý osud nejen jednoho legionáře, protože posláním literatury je být svědomím své doby.

NÁZEV SOUBORU: Než vzniklo Československo.pdf

AUTOR: Jan Dvořák

ISBN: 9788075730268

VELIKOST SOUBORU: 1,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dějiny Česka jsou historií jak dnešní České republiky, tak států, které jí předcházely, a území, na kterém leží.Historie lidského osídlení zde trvá od nejstaršího paleolitu.První lidé dnešního typu se objevili v mladém paleolitu, tedy v období před 12 až 40 tisíci lety.

Všechny informace o produktu Kniha Než vzniklo Československo aneb Každým krokrm číhala smrt, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Než vzniklo Československo aneb Každým krokrm číhala smrt.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY