Základy medícínskej a farmaceutickej chémie

Interdrought2020.com Základy medícínskej a farmaceutickej chémie Image
Trávit čas knihou Základy medícínskej a farmaceutickej chémie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Základy medícínskej a farmaceutickej chémie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Medicínska chémia je rozsiahly a dôležitý subjekt chémie, ktorý sa zaoberá objavovaním, projektovaním, indentifikáciou a prípravou biologicky aktívnych zlúčenín, štúdiom ich metabolizmu, interpretáciou ich mechanizmu účinku na molekulovej úrovni a hľadaním vzťahov medzi štruktúrou a aktivitou molekúl. V tejto knihe sa opisujú experimentálne aj teoretické metódy, ktoré sa používajú pri výskume nových liečiv.

NÁZEV SOUBORU: Základy medícínskej a farmaceutickej chémie.pdf

AUTOR: Milan Remko

ISBN: 8089104649

VELIKOST SOUBORU: 1,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Základy medicínskej a farmaceutickej chémie (3.vydanie) (Milan Remko) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.

Základy medicínskej a farmaceutickej chémie - Milan Remko . Po priaznivom prijatí vo viacerých častiach novo koncipovaného druhého vydania bola kniha pre tretie vydanie zásadne prepracovaná a aktualizovaná. Kniha je rozdelená do desiatich kapitol v ktorých sa objasňujú základné princípy medicínskej chémie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY