Hluboké pastviny

Interdrought2020.com Hluboké pastviny Image
Hledáte knihu Hluboké pastviny? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Arthur C. Clarke? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
V románu Hluboké pastviny autor opustil vesmír, aby čerpal inspiraci ve stejně tajemných a nebezpečných hloubkách oceánů. Vzniklo tak, zejména díky reálnosti příběhu, jedno z jeho nejlepších děl. Přelidněné lidstvo hledá nové možnosti obživy i v oceánech, kde obrovské plantáže slouží k hromadnému chovu velryb. Zde farmaří i Franklin, astronaut, který musel změnit zaměstnání a jehož strmou kariéru román sleduje. Při své práci zažívá v neprozkoumaných hlubinách mnohá dobrodružství, která jsou mnohdy nebezpečnější než ta v kosmu.

NÁZEV SOUBORU: Hluboké pastviny.pdf

AUTOR: Arthur C. Clarke

ISBN: 9788073843434

VELIKOST SOUBORU: 3,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hluboké pastviny - Antikvariát Valentinská V románu Hluboké pastviny autor opustil vesmír, aby čerpal inspiraci ve stejně tajemných a nebezpečných hloubkách oceánů. Vzniklo tak, zejména díky reálnosti příběhu, jedno z jeho nejlepších děl.

hlubokÉ pastviny náhodně vybraná ukázka [Toto dílo je chráněné a proto není možné jej zveřejnit celé, jelikož by to odporovalo platnému autorskému zákonu ČR.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY