Zabte ošklivé

Interdrought2020.com Zabte ošklivé Image
Zabte ošklivé je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Boris Vian. Přečtěte si s námi knihu Zabte ošklivé na interdrought2020.com
Crazy crimi erotic science politic fiction, koktejl namíchaný Transcendentním satrapou Patafyzického kolégia, milovníkem, znalcem a tvůrcem černého humoru, lyrickou duší, nepřítelem a obětí měšťáctví. BORIS VIAN (1920 - 1959) filozof, technik, spisovatel a básník, jazzový trumpetista a zpěvák, autor šansonů, herec, novinář a filmový experimentátor, přední postava pařížské existencionální avantgardy, střídá v této persifláži americké "tvrdé školy" prostředí a žánry a skvěle se baví a my s ním. Není to tabu, není to Saint-Germain-des-Prés, je to legrace a hra fantazie, jak si jen můžeme přát.

NÁZEV SOUBORU: Zabte ošklivé.pdf

AUTOR: Boris Vian

ISBN: 8072174932

VELIKOST SOUBORU: 6,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Zabte ošklivé Autor: Vian Boris Crazy crimi erotic science politic fiction, koktejl namíchaný Transcendentním satrapou Patafyzického kolégia, milovníkem, znalcem a tvůrcem černého humoru, lyrickou duší, nepřítelem a obětí měšťáctví.

Termín . 5. 10. 2018 19:00 . V ceně . Pro 1 osobu. Vstupenku na představení Zabte ošklivé divadla AQUALUNG ; Délka představení: 1 hodina 30 minut včetně přestávky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY