Bella Germania

Interdrought2020.com Bella Germania Image
Trávit čas knihou Bella Germania! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Bella Germania a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Mníchov, 2014: Módnu dizajnérku Juliu čaká konečne jej prvý úspech. Keď sa odrazu objaví muž, ktorý sa volá Vincent a tvrdí, že je jej starý otec, jej svet sa rozpadá.Miláno, 1954: Mladý Vincent prichádza z Mníchova cez Brennerský priesmyk za prácou do Milána. Prepadne šarmu krajiny a stretne Giuliettu. Láska na prvý pohľad. No Giuliettu sľúbili niekomu inému. Tragická láska si kráča vlastnou cestou a aj o desaťročia neskôr celkom zmení Juliin život.Bella Germania je veľký nemecko-taliansky rodinný román o troch generáciách naplnený dobovým koloritom, dramatickými zmenami a veľkými citmi.„Podal mi starú fotku. Mladý pár pred Milánskym dómom. Žena mala čierne vlasy a vyzerala ako ja. Akoby som sa dívala priamo do zrkadla. ‚To jeGiulietta,‘ povedal, ‚tvoja stará mama.‘“Dojímavý rodinný a strhujúci príbeh lásky medzi dvomi krajinami, na pozadí dejín gastarbajterstva a terorizmu v Nemecku. Kaleidoskop farieb, chutí, vôní a hľadania koreňov. Bella Germania bol najúspešnejší nemecký debut roku 2016.

NÁZEV SOUBORU: Bella Germania.pdf

AUTOR: Daniel Speck

ISBN: 9788082070845

VELIKOST SOUBORU: 3,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bella Germania: Roman | Speck, Daniel | ISBN: 9783596295968 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon.

Bella Germania ist nicht der erste Film, der sich an der Geschichte der Gastarbeiter abarbeitet. Solino (2002) von Fatih Akin ist zwar kaum weniger kitschig, erzählt aber ausschließlich aus der ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY