Čínská tlaková automasáž

Interdrought2020.com Čínská tlaková automasáž Image
Trávit čas knihou Čínská tlaková automasáž! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Čínská tlaková automasáž a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tento perfektní úvod do problematiky čínské automasáže určený pro začátečníky představuje 12 klíčových akupresurních bodů pro léčení běžných neduhů a zdravotních potíží podle principů čínské medicíny. Úvod do čínské automasáže Po jednoduchém přehledu meridiánového systému energetických drah v těle a snadno pochopitelných instrukcí k různým technikám masáží následuje uvedení do každého z 12 bodů v řadě a také popis, jak je využít k léčení široké škály potíží, počínaje bolestmi hlavy, ischiasem a únavou, až po nespavost, cestovní nevolnosti, a dokonce i bolest v krku! Celá kniha je protkána srozumitelnými ilustracemi a schématy spolu s tipy na další užitečná doplňková ošetření.

NÁZEV SOUBORU: Čínská tlaková automasáž.pdf

AUTOR: Laurent Turlin

ISBN: 9788075541475

VELIKOST SOUBORU: 6,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Čínská tlaková automasáž. ihned k odběru. Skladem 3 ks (12. 5. 2020 u Vás) 339 Kč ...

Všechny informace o produktu Kniha Čínská tlaková automasáž - 12 klíčových tlakových bodů pro péči o vaše zdraví - TURLIN Laurent, LEFIEF-DELCOURT Alix, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Čínská tlaková automasáž - 12 klíčových tlakových bodů pro péči o vaše zdraví - TURLIN Laurent, LEFIEF-DELCOURT Alix.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY