Ako išlo vajce na vandrovku

Interdrought2020.com Ako išlo vajce na vandrovku Image
Ako išlo vajce na vandrovku je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marta Horváthová. Přečtěte si s námi knihu Ako išlo vajce na vandrovku na interdrought2020.com
Jedna z najobľúbenejších a najkrajších ľudových rozprávok pre deti vychádza v novej autorskej úprave textu Diany Padychovej s mnohými interaktívnymi prvkami. Text je bohato farebne ilustrovaný. Slovné, obrázkové úlohy a otázky rozvíjajú rôzne kompetencie u detí predškolského a mladšieho školského veku – čitateľskú, literárnu, jazykovú gramotnosť. Prílohu tvoria pracovné listy a množstvo kreatívnych tipov pre prácu s deťmi, zameraných na rozvoj predstavivosti, tvorivosti, myslenia, pamäti či rôznych zručnotí u detí.

NÁZEV SOUBORU: Ako išlo vajce na vandrovku.pdf

AUTOR: Marta Horváthová

ISBN: 9788088954705

VELIKOST SOUBORU: 9,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ako išlo vajce na vandrovku, alebo... Pridal crystall dňa 1. august 2013 - 9:21 Za siedmymi horami a za siedmymi dolami a na našom kopci slávnom, kde sa voda sypala (z čističiek) a piesok sa lial (...dobre, tak povedzme..... betón) sa jeden mladý junák vytešil, že pôjde na brigádu do sveta.

Ako išlo vajce na vandrovku - Marie Tichá od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu celá specifikace 116.00 116.00 0 V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod .

SOUVISEJÍCÍ KNIHY