Marketing služeb

Interdrought2020.com Marketing služeb Image
Trávit čas knihou Marketing služeb! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Marketing služeb a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Obsahuje tato témata:klasifikace služeb výběr cílových skupin zákazníků porovnávání výhod poskytované služby s konkurenčními produkty umístění služby na trhumetody marketingového výzkumu vhodné pro malé a střední podniky služeb marketingový mix a jeho funkce při podnikání ve službách Zvláštní část je věnována některým specifickým službám, např. službám ve veřejném sektoru a finančním službám. Kniha je doplněna konkrétními příklady z praxe českých podniků působících v sektoru služeb.

NÁZEV SOUBORU: Marketing služeb.pdf

AUTOR: Miroslava Vaštíková

ISBN: 8071699950

VELIKOST SOUBORU: 2,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Marketingový mix 4P se pro oblast služeb jevil jako nedostatečný, a bylo nutné jej dále rozšířit. První 4P jsou identická s klasickým marketingovým mixem.Tvoří jej tedy Výrobek (Product), Cena (Price), Propagace (Promotion) a Distribuce (Placement).. K tradičnímu marketingovému mixu bylo nutno připojit další 3P:

Hledáte Marketing služeb - efektivně a moderně od Miroslava Vaštíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

SOUVISEJÍCÍ KNIHY