Stavíme dům ze dřeva

Interdrought2020.com Stavíme dům ze dřeva Image
Stavíme dům ze dřeva je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Růžička. Přečtěte si s námi knihu Stavíme dům ze dřeva na interdrought2020.com
Uvažujete o stavbě domu? Zajímáte se o tradiční materiály a zároveň preferujete elegantní a moderní řešení? Postavte si dům ze dřeva! Kniha, jejímž autorem je zkušený stavitel v oboru dřevostaveb, je určena nejen potenciálním stavebníkům rodinných domů, ale klade si za cíl oslovit také širokou stavební veřejnost. Autor v knize dokazuje, že dřevostavby představují rozumnou alternativu k u nás tradičním zděným konstrukcím, zároveň vyvrací mnohé mýty a ukazuje nesmyslnost některých běžných předsudků. Dřevo jako stavební materiál je zde představeno v tom nejlepším světle, neboť kromě ověřených praktických vlastností vyhovuje jeho použití také aktuálním požadavkům udržitelné výstavby. Kniha podrobně popisuje stavbu v systému Two by Four, který je s úspěchem dlouhodobě používán pro dřevostavby v zahraničí i u nás a díky své jednoduchosti a variabilitě představuje vhodné řešení pro rodinné domy i větší stavby, navíc je ideálním systémem pro nízkoenergetická řešení staveb. Kniha ukazuje základní zásady a postup stavby, prostor je věnován také příkladům realizace.

NÁZEV SOUBORU: Stavíme dům ze dřeva.pdf

AUTOR: Martin Růžička

ISBN: 8024714612

VELIKOST SOUBORU: 10,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

10 Stavíme dům ze dřeva. ale jednooký králem a při velikosti naší země a naší mentalitě stačí, abyste se . o něčem někde vhodně zmínili, a pokud se přitom příliš nezakoktáte, začnete . být považováni v dané oblasti za odborníka. Tyhle věci mi ale začaly docházet . až o něco později.

Kniha: Stavíme ze dřeva - Václav Hájek; Jirka Filipová ... Příručka přináší jednak návody na konstrukci staveb ze dřeva, ale též rady týkající se jejich rekonstrukce a oprav. ... Dům kultury AKORD Ostrava a jejich divadelní představení. Certifikáty, reference.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY