Vraní dívka

Interdrought2020.com Vraní dívka Image
Trávit čas knihou Vraní dívka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vraní dívka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jak velkému utrpení dokáže člověk čelit nebo vystavit jiné, než sám přestane být lidskou bytostí a změní se v netvora? Jak může zklamání ovlivnit duši, osud, život? Psychoterapeutka Sofia Zetterlundová léčí dva klienty s příznaky mnohočetné poruchy osobnosti, dětského vojáka ze Sierry Leone a ženu s hlubokými traumaty z minulosti. Nikdo jim nenaslouchá. Kromě Sofie… Komisařka Jeanette Kihlbergová vyšetřuje případ mrtvého chlapce, jehož tělo nese známky mučení. Nikdo ho nepostrádá. Kromě Jeanette… Temný severský psychothriller jen pro silné povahy. První díl trilogie, která oblétla a zasáhla doslova celý svět (vychází ve 35 zemích).

NÁZEV SOUBORU: Vraní dívka.pdf

AUTOR: Erik Axl Sund

ISBN: 9788024243306

VELIKOST SOUBORU: 10,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vraní dívka skutečně není jednoduché čtení a velké množství naturálně podaného násilí bude pro některé čtenáře skutečný problém. I proto upozornění na obálce. Pokud ovšem nepatříte mezi útlocitné jedince, dostanete ve Vraní dívce jedinečný temný příběh, plný napětí a pohledu do nitra každého z nás.

Vraní dívka 2: Hladový oheň . Pokračování švédského bestsellerového thrilleru Vraní dívka. Kriminální komisařka Jeanette Kihlbergová neustává v pátrání po tom, kdo bizarním a zároveň drastickým způsobem zabíjí přistěhovalecké chlapce. Náhle však dojde k brutální rituální vraždě úspěšného obchodníka.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY