Princezna Adélka a modrý jednorožec

Interdrought2020.com Princezna Adélka a modrý jednorožec Image
Hledáte knihu Princezna Adélka a modrý jednorožec? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Lucie Šavlíková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Vaše holčička hlavní hrdinkou poutavé knihy! Darujte nadšení a radost ze společného čtení dobrodružného příběhu princezny Adélky.Z obyčejné holčičky se díky její nezměrné fantazii pár tahy kouzelnou pastelkou stává princezna. V barevném království potká mnoho kamarádů a dospělé naučí znovu si umět bezstarostně hrát. S pomocí odvážného jednorožce svým důvtipem nakonec zachrání celé království před mocným čarodějem z Chmurné říše, Kakabusem.

NÁZEV SOUBORU: Princezna Adélka a modrý jednorožec.pdf

AUTOR: Lucie Šavlíková

ISBN: 9788076174870

VELIKOST SOUBORU: 9,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

240 Kč Princezna Emička a modrý jednorožec - Šavlíková Lucienadšení a radost ze společného čtení dobrodružného příběhu princezny Emičky. Z obyčejné holčičky se díky její nezměrné fantazii pár tahy kouzelnou pastelkou stává princezna.V barevném království potká mnoho kamarádů a dospělé naučí znovu si umět bezstarostně hrát.

Vaše holčička hlavní hrdinkou poutavé knihy! Darujte nadšení a radost ze společného čtení dobrodružného příběhu princezny Adélky. Z obyčejné holčičky se díky její nezměrné fantazii pár tahy kouzelnou pastelkou stává princezna. V barevném království potká mnoho kamarádů a dospělé naučí znovu si umět bezstarostně hrát.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY