Princezna Adélka a modrý jednorožec

Interdrought2020.com Princezna Adélka a modrý jednorožec Image
Trávit čas knihou Princezna Adélka a modrý jednorožec! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Princezna Adélka a modrý jednorožec a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vaše holčička hlavní hrdinkou poutavé knihy! Darujte nadšení a radost ze společného čtení dobrodružného příběhu princezny Adélky.Z obyčejné holčičky se díky její nezměrné fantazii pár tahy kouzelnou pastelkou stává princezna. V barevném království potká mnoho kamarádů a dospělé naučí znovu si umět bezstarostně hrát. S pomocí odvážného jednorožce svým důvtipem nakonec zachrání celé království před mocným čarodějem z Chmurné říše, Kakabusem.

NÁZEV SOUBORU: Princezna Adélka a modrý jednorožec.pdf

AUTOR: Lucie Šavlíková

ISBN: 9788076174870

VELIKOST SOUBORU: 9,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Princezna Adélka a modrý jednorožec od Lucie Šavlíková v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

Princezna Terezka a modrý jednorožec. Kdo napsal knihu Princezna Terezka a modrý jednorožec? Autorem je Lucie Šavlíková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY