Cesta na sever

Interdrought2020.com Cesta na sever Image
Hledáte knihu Cesta na sever? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Virginie Grimaldi? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Co když máme štěstí, které hledáme, přímo na očích?Sedmatřicetiletá Anna, matka dvou dospívajících dcer, se hroutí pod tíhou práce a nesplacených dluhů. S dcerami se potkává jen při snídani, celé dny a večery tráví v restauraci, kde pracuje jako servírka. Život jí utíká přímo před očima a ona ho pozoruje z bubliny, do níž se uzavřela.Sedmnáctiletá Chloé je velmi citlivá dospívající dívka. I když by ráda odjela do Austrálie, cítí povinnost najít si práci a začít pomáhat matce. Láska, kterou hledá u chlapců, nikdy nevydrží. Vždycky se nějak záhadně promění, jako Popelčin kočár po půlnoci.A pak je tu Lily. Je jí dvanáct, je hrozně chytrá, ale lidi příliš nemusí. Mnohem líp se cítí ve společnosti svého potkana, kterého pojmenovala po svém nepřítomném otci. Hlodavci přece opouštějí loď jako první.Když Anna nečekaně dostane výpověď a vysoké odstupné, má dvě možnosti. Splatit všechny dluhy, najít si novou práci a zůstat ve svojí bezpečné bublině. Nebo naložit dcery do karavanu a vydat se na okružní cestu po Skandinávii.

NÁZEV SOUBORU: Cesta na sever.pdf

AUTOR: Virginie Grimaldi

ISBN: 9788027120444

VELIKOST SOUBORU: 7,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Potom prišla na radu romantická zápletka, ktorá film trošku rozhodila, ale v majstrových rukách skončila úspechom aj v thrillerovej atmosfére. Záver na národnom pamätníku Mount Rushmore je veľkolepý, no vo svojej podstate aj dosť obyčajný a naháňačky v aute v projektovom štúdiu sa už vtedy riešili inak.

Cesta na sever. Co čekalo kadeřníka Michala Janečka, když na čas odložil nůžky a odešel na samotu do severních Čech? Příroda, pět let práce na dvě stě let starém statku a nový domov.S partnerkou Marcelou ve zrekonstruovaném domě nedávno otevřeli i rodinný penzion - Krásná samota. Je tu pozitivní energie a ani strašpytlové se v domě prý nebojí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY