Sama proti psychickému teroru

Interdrought2020.com Sama proti psychickému teroru Image
Hledáte knihu Sama proti psychickému teroru? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Lea Saskia Laasnerová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Autorka ve své vzpomínkové knize popisuje deset let, které strávila v izolaci, bez kontaktu s vnějším světem na ranči sekty Ramtha ve Střední Americe.Dětství Ley náhle skončí, když se její matka rozhodne následovat kultovní hnutí Ramtha. Rodina prodá dům a obchod a žije nadále v naprosté izolaci ve společenství, v němž osobní vztahy nic neznamenají. Skupina vedená guruem a jeho médiem získá ve Střední Americe obrovský ranč. Maskuje se jako humanitární organizace, aby získala sponzorské dary od německých a švýcarských firem. Politici a vyslanci jsou jejími častými návštěvníky. Ve 13 letech se Lea stane vyvolenou gurua, který ji sexuálně zneužívá. Téměř deset let žije v izolaci, bez školního vyučování, bez kontaktu s vnějším světem. Jako všichni členové skupiny je vystavena absurdním rituálům, indoktrinaci a mentální manipulaci. Trpí tělesně a psychicky v totalitních životních podmínkách a myslí na sebevraždu. Díky své rebelské povaze si uchová jako jediná touhu po svobodě. V 21 letech se jí podaří spektakulární útěk.

NÁZEV SOUBORU: Sama proti psychickému teroru.pdf

AUTOR: Lea Saskia Laasnerová

ISBN: 8024908533

VELIKOST SOUBORU: 5,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte nebo prodejte knihu Sama proti psychickému teroru v online antikvariátu TrhKnih.cz

Sama proti psychickému teroru Autor: Laasnerová, Lea Saskia Nakladatel: Ikar EAN: 9788024908533 ISBN: 978-80-249-0853-3 Originál: allein gegen die Seelenfänger Překlad: Pecharová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY