Všestranná příprava do školy

Interdrought2020.com Všestranná příprava do školy Image
Trávit čas knihou Všestranná příprava do školy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Všestranná příprava do školy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Do školy s úsměvem...Pokud máte ve své rodině dítě, které brzy začne chodit do školy, jistě přemýšlíte o tom, jak mu usnadnit a zpříjemnit přípravu na tuto velkou změnu v jeho životě. Nepostradatelným pomocníkem v tomto období pro vás bude publikace Všestranná příprava do školy obsahující ucelený systém předškolní přípravy, který se skládá z pracovních listů pro děti a metodického návodu pro dospělé. Pracovní listy jsou zaměřeny na podporu vývoje schopností a dovedností potřebných pro rozvoj myšlení dítěte a zároveň tvoří předpoklady k úspěšnému zvládnutí čtení, psaní a počítání. Pracovní listy začínají tím nejjednodušším z každé oblasti a přecházejí ke složitějšímu podle toho, jak se jednotlivé schopnosti vyvíjejí. Pomocí pracovních listů se rozvine:GrafomotorikaŘeč, myšleníSluchové vnímáníZrakové vnímáníProstorová a časová orientaceMatematické představy

NÁZEV SOUBORU: Všestranná příprava do školy.pdf

AUTOR: Jiřina Bednářová

ISBN: 9788026615422

VELIKOST SOUBORU: 10,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nepostradatelným pomocníkem v tomto období pro vás bude publikace Všestranná příprava do školy obsahující ucelený systém předškolní přípravy, který se skládá z pracovních listů pro děti a metodického návodu pro dospělé.

Mezi námi předškoláky - Všestranná příprava dítěte do školy 5-7 let - Všestranná příprava dítěte do školy, pro děti od 5 do 7 let ( 3.díl) - Jiřina Bednářová. Připravte své dítě do školy!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY