Dukanova dieta

Interdrought2020.com Dukanova dieta Image
Hledáte knihu Dukanova dieta? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Pierre Dukan? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pokoušeli jste se již mnohokrát zhubnout, ale k ničemu to nevedlo? Francouzský odborník na výživu nabízí jednu z nejúčinnějších, léty praxe ověřenou dietu, která vás konečně uspokojí! Je založená na bílkovinách, přírodních proteinech, a podmínkou úspěšnosti je dodržení čtyř po sobě jdoucích fází* ofenzivní – čisté bílkoviny, jež vedou k rychlému úbytku tělesné hmotnosti* alternativní – střídání bílkovin a zeleniny v poměru 1:1* fáze konsolidace – povoleny jsou i další potraviny* fáze definitivní stabilizace – proteinový čtvrtek + chůze do schodů + tři polévkové lžíce ovesných otrubVe své knize nabízí zajímavé tipy, recepty a jídelníčky, v nichž nezapomíná ani na chuťové buňky.Tento titul je dostupný aj v slovenskom jazyku.

NÁZEV SOUBORU: Dukanova dieta.pdf

AUTOR: Pierre Dukan

ISBN: 9788081110948

VELIKOST SOUBORU: 8,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dukanova dieta je typ redukční diety, kterou publikoval francouzský odborník na výživu Dr. Pierre Dukan ve své knize Neumím zhubnout.Dieta je založena na rozdělení do čtyř fází, první trvá 2-10 dnů, druhá 14 dnů, třetí podle toho, kolik jste zhubli (1 shozený kilogram = 10 dnů třetí fáze), a čtvrtá pak trvale.

Dukanova dieta se skládá ze 4 fází, které mění naše stravovací návyky. Dukanova dieta se mnohokrát považuje za celoživotní, ale mnozí ji považují za náročnou, proto je lidí, kteří zásady Dukanové diety dokázali uplatňovat, velmi málo.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY