Dětský lékař

Interdrought2020.com Dětský lékař Image
Trávit čas knihou Dětský lékař! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dětský lékař a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vše o zdraví dítěte od kojeneckého věku do puberty. Tuto souhrnnou jednosvazkovou publikaci o dětském zdraví sestavila Americká lékařská asociace. U nás ji k vydání doporučilo Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost ČR.Pro české vydání zpracovala doplňující kapitolu O prenatálním vývoji a těhotenství známá česká pediatrička MUDr. Dana Nedělková. Jedná se o nejobsáhlejší publikaci, která je k dispozici. Kniha představuje opravdu nejsouhrnnější informace o zdraví dítěte, a to jak z hlediska vývoje a prevence, tak diagnostiky a léčby. Z obsahu: » Těhotenství a porod, prenatální vývoj dítěte » Návod jak pečovat o dítě od kojeneckého věku do puberty » Více než 350 fotografií, obrázků a tabulek » Zvláštní kapitoly věnované novorozencům (od narození do tří měsíců), nemluvňatům (3až 12 měsíců), batolatům (1 až 3 roky)předškolákům (3 až 5 let), dětem v předpubertálním věku a v pubertě (11 až 21 let), obsahující nejnovější informace o vývoji mozku » Kompletní návod na bezpečnost malých i větších dětí doma a při sportu, jak je chránitpřed zločinem a zneužíváním a další informace » Průvodce první pomocí a pohotovostní péčí, doplněný jednoduchými instrukcemi a přesnými ilustracemi k obnovení vašich znalostí o kardiopulmonární resuscitaci, který vám pomůže zvládnout všechno od šoku, popálenin a poranění očí po zlomeniny kostí, otravy a krvácení z nosu. » Více než 20 tabulek příznaků, které vám pomůžou určit potíže a rozhodnout, zda je můžete léčit doma, nebo je třeba navštívit lékaře či zavolat pohotovost. » Lékařská encyklopedie od A do Z, která zahrnuje více než 300 dětských nemocí a zdravotních poruch » Růstové tabulky a přehledy očkování plus všechno, co potřebujete znát o rutinních testech a kontrolách, o péči o zuby, prevenci zranění, zdravé výživě dítěte, o správné péči o dítě a řada dalších informací

NÁZEV SOUBORU: Dětský lékař.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8072521876

VELIKOST SOUBORU: 3,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vítejte na stránkách dětské ordinace. V zájmu ochrany Vašeho dítěte i Vás před možnou infekcí prosím dodržujte tato pravidla: Prosíme všechny, aby v případě podezření na onemocnění Covid-19 nejprve zavolali a domluvili se na dalším postupu.

Dětský lékař. Koněvova 221 Praha 3, 130 00 T: +420 257 320 490 E: ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY