ADHD. Porucha pozornosti s hyperaktivitou

Interdrought2020.com ADHD. Porucha pozornosti s hyperaktivitou Image
Hledáte knihu ADHD. Porucha pozornosti s hyperaktivitou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Petra Uhlíková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
ADHD je anglická zkratka názvu attention deficit hyperactivity disorder neboli porucha s deficitem pozornosti a hyperaktivitou. Označuje onemocnění způsobující obtížné soustředění, nepřiměřeně zvýšenou aktivitu a impulzivitu dítěte.Tato příručka shrnuje všechny základní moderní poznatky o poruše pozornosti s hyperaktivitou, jinak též hyperkinetické poruše. Najdete zde popis různých oblastí této nemoci, od jejích příčin až po možnosti léčby, a také jsou zde na pravou míru uvedeny některé polopravdy a mýty.Autoři knihu připravili ve spolupráci s učiteli, psychology a zejména rodiči a pacienty s ADHD. Jejich společným přáním je, aby vám kniha pomohla získat co nejvíce nových, užitečných a pravdivých informací, které budete potřebovat v případě, že by se onemocnění ADHD prokázalo i u vašeho dítěte.

NÁZEV SOUBORU: ADHD. Porucha pozornosti s hyperaktivitou.pdf

AUTOR: Petra Uhlíková

ISBN: 9788072626304

VELIKOST SOUBORU: 1,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez je dána odlišným fungováním CNS a není plně vyléčitelná. Existují ovšem postupy, které mohou symptomy této poruchy potlačit natolik, že jedinec s ADHD/ADD může žít spokojený plnohodnotný život.Odborníci se shodují na tom, že nejúčinnější je komplexní přístup.

Porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) Porucha pozornosti. Mezi základní projevy syndromu ADHD patří porucha pozornosti, hyperaktivita a impulzivita. Vedle těchto základních projevů syndromu ADHD bývají často přítomny i přidružené poruchy, které se syndromem úzce souvisejí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY