Na cestě ke světu míru, lásky a harmonie

Interdrought2020.com Na cestě ke světu míru, lásky a harmonie Image
Hledáte knihu Na cestě ke světu míru, lásky a harmonie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Son-mjong Mun? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Ve snaze o světový mír jsem celý život navštěvoval bídná a odlehlá místa. V africe jsem se setkal s matkami, které mohly jen bezmocně sledovat, jak jim děti umírají hlady, a v jižní americe jsem se setkal s otci, kteří žili u řek plných ryb, ale nedokázali rybařením uživit svou rodinu.Ze začátku jsem se s nimi pouze dělil o jídlo, ale oni mě na oplátku zahrnuli láskou. Opojen mocí lásky jsem se pustil do vysazování a kultivace lesů. Společně jsme lovili ryby, abychom nakrmili hladové děti, a ze stromů těchto lesů jsme stavěli školy. Rád jsem rybařil celou noc, i když jsem byl celý pokousaný od komárů. Rád jsem se třeba i zabořil po kolena do bláta, protože jsem viděl, jak z tváří mých bližních mizí stíny zoufalství.

NÁZEV SOUBORU: Na cestě ke světu míru, lásky a harmonie.pdf

AUTOR: Son-mjong Mun

ISBN: 9788086995182

VELIKOST SOUBORU: 3,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Anotace: Na cestě ke světu míru, lásky a harmonie Ve snaze o světový mír jsem celý život navštěvoval bídná a odlehlá místa. V africe jsem se setkal s matkami, které mohly jen bezmocně sledovat, jak jim děti umírají hlady, a v jižní americe jsem se setkal s otci, kteří žili u řek plných ryb, ale nedokázali rybařením uživit svou rodinu.

Zboží ze stejné kategorie - Na cestě ke světu míru, lásky a harmonie Carl Gustav Jung a tarot - Cesta archetypu Vztah švýcarského psychoanalytika k symbolismu a hermetickým disciplínám je známý.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY