Tantrická Kálí

Interdrought2020.com Tantrická Kálí Image
Hledáte knihu Tantrická Kálí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Daniel Odier? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
V Tantrické Kálí autor představuje mytologii, praktiky a rituály uctívání Kálí v tantrické tradici Kaula v rámci kašmírského šivaismu. Odhaluje praktiky Vamačáry (Vamachara) běžně známé jako Cesta levé ruky, ale přesněji přeloženo jako Cesta Šakti. V této tradici je samotné tělo chrámem Kálí, a není tudíž nezbytné zavrhovat nebo popírat tělo za účelem poznání jednoty s Božstvím. Místo toho nic není považováno za čisté nebo nečisté a vše je prosté pravidel. Tato cesta přímo zaměřená na práci se zakázanými emocemi a chováním umožňuje adeptovi překročit překážky na cestě k osvobození prostřednictvím sexuálního spojení. Podle Kaula Upanišad: „Ve svém chování dělejte opak toho, co vám diktují pravidla, zůstávejte však vědomí.“ To je podstata tantry. Kálí je absolutní skutečnost projevená jako žena opojená touhou; tantrického adepta osvobozuje od všech přání kromě touhy spojit se s Božstvím.

NÁZEV SOUBORU: Tantrická Kálí.pdf

AUTOR: Daniel Odier

ISBN: 9788075002549

VELIKOST SOUBORU: 7,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tantrická Kálí 150,-Ihned ke čtení Koupit V Tantrické Kálí autor představuje mytologii, praktiky a rituály uctívání Kálí v tantrické tradici Kaula v rámci kašmírského šivaismu.

Tantrická Kálí. Kdo napsal knihu Tantrická Kálí? Autorem je Daniel Odier. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY