Děti z půdy

Interdrought2020.com Děti z půdy Image
Trávit čas knihou Děti z půdy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Děti z půdy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ze soukromé prominentní školy jsou uneseny dvě děti. Již od první chvíle je jasné, že byl tento čin dlouho a důkladně plánovaný. Proč se ale únosce neozývá se svými požadavky? A půjde tu opravdu o peníze? Když konečně dorazí dopis s instrukcemi, jsou o tom již přesvědčeni všichni členové vyšetřovacího týmu. Jen mladý poručík Richard si stále není jistý. Má pocit, že se za pomyslnou oponou případu odehrává ještě něco jiného. Něco znepokojivějšího. Něco závažnějšího. Ale co může být zrůdnějšího než ohrožovat životy nevinných dětí? A podezření mladého poručíka kriminálky se potvrzuje ve chvíli, kdy je jedno z dětí nalezeno v zuboženém stavu ještě před předáním výkupného. Nic není, jak se původně zdálo. Následné události totiž roztáčejí kolotoč nepředstavitelných zvratů a odhalení, které sahají až do nejvyšších pater společenské smetánky a nezůstanou bez následků ani pro mladého kriminalistu.

NÁZEV SOUBORU: Děti z půdy.pdf

AUTOR: Jan Pavel

ISBN: 9788073918040

VELIKOST SOUBORU: 5,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

"Říkají, že naše děti jsou špinavé. Samozřejmě že jsou. Žijeme z půdy a vaříme na otevřeném ohni," píší v dopise, který cituje server The Intercept, ženy z domorodých kmenů. Mnoho z nich žije v domech bez připojení k elektrické síti a bez tekoucí vody.

Nejdříve mne Děti z půdy zaujaly ich-formou vyprávění a rychlým tempem. Bohužel se brzy ukázalo, že více, než o vyšetřování, jde Janu Pavlovi o rozepsání osudových trampot ústředního vyšetřovatele, včetně zcela zbytečných flashbacků do jeho minulosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY