Matematický trenažér 9 (2. časť)

Interdrought2020.com Matematický trenažér 9 (2. časť) Image
Trávit čas knihou Matematický trenažér 9 (2. časť)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Matematický trenažér 9 (2. časť) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na pomoc pri vyučovaní matematiky Vám a Vašim žiakom ponúkame pracovné zošity Matematický trenažer pre 9. ročník ZŠ a 4. ročník osemročných gymnázií. Pracovné zošity obsahujú množstvo úloh, ktoré môžu využiť Vaši žiaci v škole alebo doma. Pracovné zošity pre 9. ročník obsahujú okrem návrhov tématických výchovno-vzdelávacích plánov aj 13 kompletných testov, ktoré pomôžu pri príprave vašich žiakov na TESTOVANIE 9.Prednosti Matematických trenažérov:- zošity rešpektujú hlavné zámery reformy a nadväzujú na učebnice reformných ročníkov,- obsahujú jednu alternatívu časovo- tématického plánu pre daný ročnik ako podklad pre prácu učiteľa,- okrem úloh na bežné precvičovanie učiva obsahujú prípravné úlohy na Testovanie 9 a tiež celé testy,- každá úloha zo zošita je spracovaná aj v elektronickej verzii a s riešením na školských stránkach EduPage,- vzdelavací obsah na školských stránkach EduPage je pre všetkých učiteľov na Slovensku bezplatný,- na stránkach EduPage a v školskej Elektronickej knižnici je vzdelávací obsah z mnohých ďalších predmetov,- autori pracovných zošitov sú autormi oficiálne schvalených učebníc.

NÁZEV SOUBORU: Matematický trenažér 9 (2. časť).pdf

AUTOR: Pavol Černek

ISBN: 9788097077358

VELIKOST SOUBORU: 5,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Matematický trenažér 8 - 2. časť, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Matematický trenažér 8 - 2. časť.

Pavol Černek: Matematický trenažér 8 2. časť . Matematický trenažér je zbierka úloh, ktorá rozširuje schválenú učebnicu matematiky o ďalšie, nové úlohy. Môže slúžiť ako inšpirácia pre vás aj ako pomôcka pre vašich žiakov. Ide o pracovný zošit, takže žiaci riešenia píšu priamo do tohto zošita, či už v ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY