Barca

Interdrought2020.com Barca Image
Trávit čas knihou Barca! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Barca a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zajímá vás, proč FC Barcelona v posledních letech pod Pepem Guardiolou kralovala fotbalovému světu? Kde se rodí její talenti? Odkud pramení nenávist Josého Mourinha? Co naučil Gerard Piqué o generaci staršího Carlese Puyola? Kdo "adoptoval" mladého Lionela Messiho v hlavním týmu Barçy a pak musel odejít, aby ho zachránil? Odpovědi na tyto otázky a mnohem víc nabízí kniha Barça: Zrod nejlepšího týmu na světě. Její autor, skotský novinář Graham Hunter, žije v Barceloně deset let a přináší dosud nezveřejněné informace ze zákulisí klubu, který za poslední čtyři roky získal 14 trofejí.

NÁZEV SOUBORU: Barca.pdf

AUTOR: Graham Hunter

ISBN: 9788089311279

VELIKOST SOUBORU: 3,84 MB

STÁHNOUT ČÍST

FC Barcelona, Barcelona. 103M likes. More than a Club. Més que un Club We #BarçaFans #ForçaBarça #CampNou

Barca (v minulosti i Barča, maďarsky Bárca, Bárcza) je městská část Košic, součást okresu Košice IV. V minulosti to byla samostatná obec, rozšiřováním Košic se s nimi sloučila v druhé polovině 20. století. Dějiny. Pravěcí lidé se živili sbíráním plodů a zejména ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY