Astronomica

Interdrought2020.com Astronomica Image
Trávit čas knihou Astronomica! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Astronomica a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nedocenitelný průvodce napsaný poutavou a přístupnou formou. Vyčerpávající informace o všech planetách sluneční soustavy, trpasličích planetách, významných hvězdách a dalších nebeských tělesech. Popisuje blízké i vzdálené galaxie, včetně té naší. Spojuje vědomosti profesionálních astronomů s nejnovějšími a nejpreciznějšími snímky vesmíru a vesmírných těles, která obývají úchvatnou říši noční oblohy. Senzační fotografie, detailní mapy a ilustrace, základní informace a časové osy.

NÁZEV SOUBORU: Astronomica.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788073912567

VELIKOST SOUBORU: 1,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Astronomics is a family-owned business that has been supplying amateur astronomers, schools, businesses, and government agencies with the right optical equipment and the right advice since 1979. Free shipping on most orders over $100. Let FedEx, UPS, or USPS move them to your home. We all have questions from time to time. So don't be a stranger.

Cena Littera Astronomica za rok 2019 Peteru Zamarovskému. Česká astronomická společnost ocenila cenou Littera Astronomica za rok 2019 Petera Zamarovského z ČVUT za literární činnost propojující přírodní vědy s filosofií. Slavnostní předání ceny proběhne v pátek 11. října 2019 v 17:00 na 29.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY