Bolest a jak s ní zacházet

Interdrought2020.com Bolest a jak s ní zacházet Image
Trávit čas knihou Bolest a jak s ní zacházet! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Bolest a jak s ní zacházet a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jedinečná kniha obsahující nejnovější poznatky o příčinách, průběhu a léčení bolesti přináší souborné informace o bolesti, o současných představách, o signálním významu bolesti i o chronické bolesti jako nemoci. Uvádí různé typy bolesti i to, jakým způsobem je lze léčit. Je určena pro bakalářské a magisterské studium nelékařských zdravotnických profesí, studenty středních a vyšších odborných škol, mohou ji ale využít i laici, sestry v domácí péči a mnozí další.

NÁZEV SOUBORU: Bolest a jak s ní zacházet.pdf

AUTOR: Richard Rokyta

ISBN: 9788024730127

VELIKOST SOUBORU: 2,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Proč má bolest v patě a jak se s ní zacházet? Hlavní funkcí kalkaneusu je odpisování. Pata je velmi citlivá, protože obsahuje velké množství krevních cév a nervových zakončení, které procházejí jinými částmi nohy. Proto při jakékoliv nejmenší škodě člověk cítí bolest.

Bolest a jak s ní zacházet . eBook: Jedinečná kniha obsahující nejnovější poznatky o příčinách, průběhu a léčení bolesti přináší souborné informace o bolesti, o současných představách, o signálním významu bolesti i o chronické bolesti jako nemoci.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY