Jak blafovat o vysoké škole

Interdrought2020.com Jak blafovat o vysoké škole Image
Trávit čas knihou Jak blafovat o vysoké škole! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak blafovat o vysoké škole a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Chystáte se do společnosti, kterou tvoří samí intelektuálové s nejméně jednou, ale spíše více vystudovanými vysokými školami? Nevyznáte se ve zkratkách nejrůznějších akademických titulů? Svět vysokoškoláků je specifické prostředí, které má své zákony a zákonitosti. Stačí několik chvil s touto knihou a bude vám jasné, do jaké země a na kterou univerzitu odejít studovat, který titul má největší hodnotu, o čem se bavit na bujarých večírcích na koleji i to, jak to zařídit, abyste na škole vydrželi co nejdéle a prodloužili si tak sladký studentský život. Nemusíte si kupovat akademický titul, mnohem důležitější je vlastnit tuto knihu.

NÁZEV SOUBORU: Jak blafovat o vysoké škole.pdf

AUTOR: Emma Smith

ISBN: 9788073904050

VELIKOST SOUBORU: 10,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Opravdu je to tak, končím na vysoké škole. Nedá sa. Víc vám o mém studiu a o mých důvodech, proč odcházím ze školy, řeknu v samotném videu. Merch koupíš zde:...

V článku se s vámi podělím o nejlepší rady, jak se učit na vysoké škole efektivně a rychle… To jak rychle se učíte, nezáleží zdaleka jenom na to, jakou máte přirozenou inteligenci a kolik času učení obětujete. Největší roli hraje, jak se učíte (jak čas strávený učením konkrétně využíváš.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY