Historický kalendár - Slovensko

Interdrought2020.com Historický kalendár - Slovensko Image
Hledáte knihu Historický kalendár - Slovensko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Ivan Mrva? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Každý deň je niečím výnimočný, nevšedný a niektoré dni sú celkom mimoriadne. Môže sa k nim viazať historická udalosť závažného významu, narodenie význačnej a zaujímavej osobnosti alebo niekedy len "obyčajná" kuriózna epizódka. Toto encyklopedické dielo z pera historikov Ivana Mrvu a Tünde Lengyelovej je unikátne v slovenskej publikačnej činnosti. Usporadúva udalosti slovenskej histórie chronologicky podľa jednotlivých dní v roku, počnúc 1. januárom a končiac 31. decembrom.

NÁZEV SOUBORU: Historický kalendár - Slovensko.pdf

AUTOR: Ivan Mrva

ISBN: 8080463360

VELIKOST SOUBORU: 5,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Historický kalendár - Slovensko je unikátne encyklopedické dielo, ktoré zostavili historici Ivan Mrva a Tünde Lengyelová. Usporadúva udalosti slovenskej histórie chronologicky podľa jednotlivých dní v roku, počnúc 1. januárom a končiac 31. decembrom.

Slovensko: Historický kalendár na 20. februára Je to ôsmy týždeň a 51. deň roku 2020. Foto: Na snímke herec Juraj Loj. Bratislava 20.02.2020 (TASR) Slovensko - osobnosti. 1744 - Narodil sa v Spišských Tomášovciach jezuita, historik a pedagóg JURAJ SKLENÁR, obhajca politickej rovnoprávnosti Slovákov v Uhorsku. Zomrel 31.1.1790.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY