Když koně mají problémy

Interdrought2020.com Když koně mají problémy Image
Hledáte knihu Když koně mají problémy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Karin Kattwinkel? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Autorka do knihy shrnula poznatky získané na základě studií různých případů zaměřených na celostní souvislosti působící na zdraví koní: například mezi nesprávným podkováním a problémy s jezditelností, mezi sedlem a nepravidelným postojem, mezi způsobem ježdění a tělesnými blokádami, mezi poruchami látkové výměny a svalovými problémy atd. Majitel koně získá hodnotné podněty, jak tyto souvislosti rozpoznat, pomoci svému koni a jak se do budoucna podobným problémům vyhnout.

NÁZEV SOUBORU: Když koně mají problémy.pdf

AUTOR: Karin Kattwinkel

ISBN: 9788020904171

VELIKOST SOUBORU: 7,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Když mají koně zdravotní problémy, začíná pro majitele nezřídka skutečná odysea od jednoho odborníka k dalšímu. Protože jezdci, trenéři, podkováři, sedláři, veterináři a další léčitelé jen málokdy pracují ruku v ruce, často nejsou známé souvislosti přesahující hranice jednotlivých oborů.

Když koně mají problémy Celostní léčba koní v praxi (K. Kattwinkel) Ještě nikdy nebylo tak mnoho „problémových koní" a ještě nikdy nebylo tolik majitelů, kteří tráví více času ošetřováním bolístek nebo seriózních zdravotních problémů svých čtyřnohých miláčků než ježděním na nich.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY