Dávné proroctví

Interdrought2020.com Dávné proroctví Image
Trávit čas knihou Dávné proroctví! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dávné proroctví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Boj o záchranu zakleté vesnice. Sourozenci Joe a Kerry odjíždějí z Londýna na prázdniny ke staré pratetě na venkov a nejsou tím nijak nadšeni, vždyť ji ani neznají. Postupně se jim však odkrývá záhada vesnice, která za vlády královny Alžběty unikla zkáze tím, že prostě zmizela z povrchu zemského. Ale to, co před čtyřmi sty lety znamenalo záchranu, se teď stává prokletím a záleží na Joeovi a Kerry, zda bude kletba čarodějnice ovládající počasí zrušena.

NÁZEV SOUBORU: Dávné proroctví.pdf

AUTOR: Paul Stewart

ISBN: 8020415467

VELIKOST SOUBORU: 4,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Dávné proroctví - Paul Stewart. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...

Dávné proroctví slepého mládence. Už řadu století kolují v Čechách a na Moravě předpovědi „ slepého mládence z Prahy". Za tímto dnes již mnoho neříkajícím označením se skrývá pasáček, který žil v první polovině 14.století.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY