Malajsie, Singapur, Brunej

Interdrought2020.com Malajsie, Singapur, Brunej Image
Trávit čas knihou Malajsie, Singapur, Brunej! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Malajsie, Singapur, Brunej a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Procestujte bránu do Asie s turistickým průvodcem Rough Guide.Malajsie, Singapur a Brunej jsou mimořádně atraktivní pro milovníky exotických zemí, kteří si potrpí na divokou překrásnou přírodu a poznávání nejrůznějších kultur, ale na své si zde přijdou i vyznavači outdoorových aktivit. Vydejte se s aktualizovaným průvodcem řady Rough Guide na adrenalinové horské výstupy, ochutnejte z celé řady zdejších kuchyní a nechte se hýčkat pohostinností místních obyvatel. Navštivte lokality osídlené již před 40 000 lety, zažijte nocování v takzvaných dlouhých domech a zúčastněte se oslav některého ze zdejších nesčetných svátků. Nechte se uchvátit pohledem na sídlo brunejského sultána, opatrně nahlédněte do domova karet obrovských a podívejte se také do míst, kde najdete jak mešity, tak hinduistické, buddhistické a čínské velkolepé chrámy.

NÁZEV SOUBORU: Malajsie, Singapur, Brunej.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075656377

VELIKOST SOUBORU: 2,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

Mapa knižní: Malajsie Singapur a Brunej ; Podrobný turistický průvodce pro ty, kteří chtějí navštívit Malajsii, Singapur a severní část ostrova Borneo. Publikace usnadní zájemcům plánování cesty, upozorňuje na ...

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY