Malajsie, Singapur, Brunej

Interdrought2020.com Malajsie, Singapur, Brunej Image
Trávit čas knihou Malajsie, Singapur, Brunej! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Malajsie, Singapur, Brunej a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Procestujte bránu do Asie s turistickým průvodcem Rough Guide.Malajsie, Singapur a Brunej jsou mimořádně atraktivní pro milovníky exotických zemí, kteří si potrpí na divokou překrásnou přírodu a poznávání nejrůznějších kultur, ale na své si zde přijdou i vyznavači outdoorových aktivit. Vydejte se s aktualizovaným průvodcem řady Rough Guide na adrenalinové horské výstupy, ochutnejte z celé řady zdejších kuchyní a nechte se hýčkat pohostinností místních obyvatel. Navštivte lokality osídlené již před 40 000 lety, zažijte nocování v takzvaných dlouhých domech a zúčastněte se oslav některého ze zdejších nesčetných svátků. Nechte se uchvátit pohledem na sídlo brunejského sultána, opatrně nahlédněte do domova karet obrovských a podívejte se také do míst, kde najdete jak mešity, tak hinduistické, buddhistické a čínské velkolepé chrámy.

NÁZEV SOUBORU: Malajsie, Singapur, Brunej.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075656377

VELIKOST SOUBORU: 3,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Malajsie, Singapur, Brunej - Turistický průvodce - kolektiv autorů. Vyrazte za exotikou s průvodcem od Rough Guide. Malajsie, Singapur a Brunej jsou mimořádně atraktivní pro milovníky exotických zemí, kteří si potrpí na divokou překrásnou přírodu a poznávání nejrůzněj...

Malajsie, Singapur, Brunej - cesta dvou backpackers Projeli jsme z Kuala Lumpur, přes Singapur na Borneo, které jsme procestovali od západu na východ se zastávkou v hlavním městě Bruneje. Cestopis jsme psali už cestou, takže jsme popisovali, co jsme ten den viděli, kudy šli.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY