Identita

Interdrought2020.com Identita Image
Identita je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Francis Fukuyama. Přečtěte si s námi knihu Identita na interdrought2020.com
Pred piatimi rokmi Francis Fukuyama napísal, že americké inštitúcie upadajú, pretože ich stále viac ovládajú silné záujmové skupiny. O dva roky sa jeho predpoveď vyplnila, keď sa k moci dostali viacerí politickí outsideri, ktorých ekonomický nacionalizmus a autoritárske sklony ohrozujú celý svetový poriadok. Nacionalistickí populisti vsadili na charizmatické prepojenie s „ľudom“. Pracujú s úzkym chápaním identity, čo ľudí ženie do uzavretých skupín, ktoré vylučujú všetkých ostatných. Univerzálne uznanie rovnosti, ktoré je základom liberálnej demokracie, stále častejšie spochybňujú užšími podobami uznania, založenými napríklad na národe, náboženstve alebo rase. Vyústilo to do vlny protiimigrantského populizmu, spolitizovaného islamu či bieleho nacionalizmu. Fukuyama napísal aktuálnu a dôležitú knihu – vážne varovanie, že ak nevytvoríme univerzálne chápanie ľudskej dôstojnosti, odsúdime sa na nepretržitý konflikt.

NÁZEV SOUBORU: Identita.pdf

AUTOR: Francis Fukuyama

ISBN: 9788081597534

VELIKOST SOUBORU: 3,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Personale Ann Sophie: Assistent For mig er det vigtigt at både kunden og jeg er tilfreds. Jeg elsker at rådgive kunden, og derud fra skabe et look, som netop passer til den enkelte person.Jeg er selv inspireret af Vidal Sasson's teknikker - grafiske og rene linjer, men dermed ikke sagt, at jeg ikke kan skabe et andet look til netop din type!

Identita a demokracie je politická skupina v Evropském parlamentu tvořená nacionalistickými a euroskeptickými politickými uskupeními. Politická skupina vznikla 13. června roku 2019 a navazuje na činnost frakce Evropa národů a svobody, která fungovala v předcházejícím volebním období Evropského parlamentu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY