Obecné dějiny hanebnosti

Interdrought2020.com Obecné dějiny hanebnosti Image
Hledáte knihu Obecné dějiny hanebnosti? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Jorge Luis Borges? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Sbírka kratších raných textů nazvaná Obecné dějiny hanebnosti tematicky i stylisticky předjímá další, známější Borgesova díla. Autor zde líčí hanebné skutky, kterých se dopustili nikoliv významní lidé píšící dějiny, ale lidé drobní a většinou neznámí. Setkáme se tu se svérázným podvodníkem z Austrálie, trpícím fóbií, s čínskou pirátkou i s americkým cynikem těžícím z touhy černých otroků po svobodě. Jednotlivé příběhy se odehrály v různých dobách a na různých místech – na Západě, v islámském světě i na Dálném východě. Autor své hrdiny neodsuzuje, etické závěry ponechává na čtenáři.

NÁZEV SOUBORU: Obecné dějiny hanebnosti.pdf

AUTOR: Jorge Luis Borges

ISBN: 9788025709405

VELIKOST SOUBORU: 1,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Sbírka kratších raných textů nazvaná Obecné dějiny hanebnosti tematicky i stylisticky předjímá další, známější Borgesova díla.Autor zde líčí hanebné skutky, kterých se dopustili nikoliv významní lidé píšící dějiny, ale lidé drobní a většinou neznámí.

Sbírka kratších raných textů nazvaná Obecné dějiny hanebnosti tematicky i stylisticky předjímá další, známější Borgesova díla. Autor zde líčí hanebné skutky, kterých se dopustili nikoliv významní lidé píšící dějiny, ale lidé drobní a většinou neznámí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY