Keltové

Interdrought2020.com Keltové Image
Trávit čas knihou Keltové! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Keltové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Keltové – tajemstvím opředený starý národ, jehož způsob života i obraz světa se ztrácejí v mlze minulosti. A přece jsou jeho symboly platné ještě dnes a kuriózně na ně narážíme téměř všude - na důstojných portálech kostelů, na rozpadlých náhrobcích, na nejrůznějších ozdobách a uměleckých předmětech.

NÁZEV SOUBORU: Keltové.pdf

AUTOR: Bertram Wallrath

ISBN: 9788073365240

VELIKOST SOUBORU: 3,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Historický dokumentární seriál o Keltové byli prvními Evropany na sever od Alp, kteří vyrostli z anonymity. Byli to divoši, zuřivci a pijáci, ale také romantici a mystikové. Sdíleli skupinu jazyků, jež se stala prazákladem nejstarších a dodnes živých jazyků Evropy.

Na základě nálezových okolností i některých užitých výzdobných prvků můžeme kamennou plastiku zařadit do mladší doby železné, kdy na našem území pobývali Keltové. Nedaleko místa objevu kamenné hlavy se rozkládal ohrazený areál interpretovaný jako privátní dvorec obývaný vysoce postaveným členem keltské ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY