Austrálie

Interdrought2020.com Austrálie Image
Trávit čas knihou Austrálie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Austrálie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Austrálie, pro nás nejvzdálenější obydlený světadíl, je kontinentem kontrastů. Nalezneme zde dynamicky se rozvíjející města, pulzující moderním životem, i tábořiště původních obyvatel, kteří ještě nedávno žili na úrovni doby kamenné. Střídají se zde pustiny s deštnými pralesy, velehory s nekonečnými pláněmi, dlouhé písčité pláže s ostrými korálovými útesy. Unikátní je australská flóra a fauna, nachází se zde nejvíce druhů jinde nevyskytujících. Průvodce – encyklopedie vás slovem i obrazem seznámí s přírodou, kulturou, historií i současností tohoto kontinentu.

NÁZEV SOUBORU: Austrálie.pdf

AUTOR: Martin Baehr

ISBN: 8086223108

VELIKOST SOUBORU: 3,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

BBC News Australia. Video 2 minutes 25 seconds. Evacuating from China to a remote Australian island. An Australian documents on TikTok his journey from Wuhan to quarantine on Christmas Island. 9 h ...

Austrálie pořádala také již 2x Olympijské hry a to v Melbourne (v r. 1956) a v Sydney (v r. 2000), na což jsou Australané velmi pyšní. O víkendech jsou velmi oblíbené tzv. barbecue (grilování na pláži), kdy se Ozíci sejdou s kamarády na pláži, grilují maso, pijí pivo, debatují, relaxují a večer pak vyrážejí za kulturou.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY