Austrálie

Interdrought2020.com Austrálie Image
Trávit čas knihou Austrálie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Austrálie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Austrálie, pro nás nejvzdálenější obydlený světadíl, je kontinentem kontrastů. Nalezneme zde dynamicky se rozvíjející města, pulzující moderním životem, i tábořiště původních obyvatel, kteří ještě nedávno žili na úrovni doby kamenné. Střídají se zde pustiny s deštnými pralesy, velehory s nekonečnými pláněmi, dlouhé písčité pláže s ostrými korálovými útesy. Unikátní je australská flóra a fauna, nachází se zde nejvíce druhů jinde nevyskytujících. Průvodce – encyklopedie vás slovem i obrazem seznámí s přírodou, kulturou, historií i současností tohoto kontinentu.

NÁZEV SOUBORU: Austrálie.pdf

AUTOR: Martin Baehr

ISBN: 8086223108

VELIKOST SOUBORU: 10,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

The Fashion Store. See more fashion. Unlimited streaming with Prime Video. Try FREE for 30 days. Sign in for your best experience. Sign in securely. Browse by department. See all categories. Best Sellers in Electronics. Convenient delivery on pantry essentials. Certified refurbished computers. Shop renewed computers. Treats & toys for your pet.

Austrálie je nejsušším a nejplošším obydleným kontinentem a má nejmenší množství úrodné půdy. Mírné klima má pouze jihovýchodní a jihozápadní část kontinentu, především ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY