Kytara

Interdrought2020.com Kytara Image
Kytara je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Phil Capone. Přečtěte si s námi knihu Kytara na interdrought2020.com
Jak často cvičit? A na co se zaměřit? To jsou dvě základní otázky, které si hráči na kytaru kladou nejčastěji. Tato kniha přináší odpověď v podobě řady krátkých a efektivních cvičení, která pomohou kytaristům co nejlépe využít čas a ve hře dosáhnout rychlého zlepšení. Uvnitř naleznete spoustu praktických cvičení, jež vycházejí z autorových 25letých zkušeností učitele hry na kytaru, stejně jako knihovnu akordů a stupnic. Oddíl cvičebních programů vám pomůže zlepšit postavení levé (hmatající) i pravé (hrající) ruky a dosáhnout plynulého pohybu po hmatníku nástroje, a to ve třech úrovních obtížnosti podle vašich individuálních dovedností. Ať už jste začátečník, jenž se chce naučit dobrým základům, nebo příležitostný hráč, který se chce ve hře na kytaru zdokonalit, s touto knihou stačí cvičit pouhých 10 minut denně, a za pár týdnů dosáhnete výrazného zlepšení.

NÁZEV SOUBORU: Kytara.pdf

AUTOR: Phil Capone

ISBN: 9788073918873

VELIKOST SOUBORU: 5,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kytara nevyužívá k reprodukci či zesilování zvuku žádnou elektroniku, pokud se nejedná o kytaru elektroakustickou nebo elektrickou. Tento rozšířený nástroj se vyrábí v mnoha provedeních, známe například jumbo či westernové kytary , které jsou přizpůsobeny kovovým strunám a mají celkově masivnější konstrukci.

Kytara má šest strun. Od nejtenčí po nejtlustší jsou vyjadřovány tóny . E H G D A E. Pamatujte si: Emil hodil granát do atomové elektrárny. Sousední struny . Nejoblíbenější metoda ladění kytary využívá toho, že jsou sousední struny od sebe vzdálené o pět půltónů = pět pražců (tvoří v souzvuku kvartu).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY