Astrologický sprievodca pre zlomené srdcia

Interdrought2020.com Astrologický sprievodca pre zlomené srdcia Image
Trávit čas knihou Astrologický sprievodca pre zlomené srdcia! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Astrologický sprievodca pre zlomené srdcia a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Hviezdy neklamú, muži ánoAlice Bassiová má tesne po tridsiatke, nie z vlastnej vôle je dlhodobo nezadaná a ani práca jej neponúka sľubné vyhliadky na kariérny postup. Správa, že jej bývalý priateľ, na ktorého nevie zabudnúť, sa čoskoro ožení, ju zasiahne ako blesk z jasného neba. Akoby to nestačilo, v malej televíznej spoločnosti, kde pracuje, sa objaví Davide Nardi, šarmantný muž so záhadným úsmevom, o ktorom by mohla snívať svoj zakázaný sen, keby v televízii nemal úlohu kata.V jej živote skrátka nič nejde tak, ako má, až kým jedného dňa nestretne mladého herca Tia. Jedine on pozná tajomstvo skutočného úspechu, ktoré sa skrýva v astrológii. Tio sa nezmieňuje o banálnych horoskopoch v novinách, vyzná sa vo hviezdach a dokáže z nich čítať. Hviezdy nám ukazujú nielen vhodné dni na rozvoj v pracovnej sfére, ale dokonca nám pomáhajú nájsť spriaznenú dušu. Aj keď je Alice spočiatku skeptická, rozhodne sa randiť s mužmi, ktorých si vyberá podľa toho, či sa k sebe ich znamenia hodia. Hoci sú jej hviezdy naklonené, ani ona sa nevyhne nesprávnym chlapom, trápnym stretnutiam, trpkým sklamaniam a nepríjemným prekvapeniam. Davide ju čoraz väčšmi priťahuje, až napokon zistí, že o skutočnej láske sa vždy nepíše vo hviezdach.

NÁZEV SOUBORU: Astrologický sprievodca pre zlomené srdcia.pdf

AUTOR: Silvia Zucca

ISBN: 9788081424168

VELIKOST SOUBORU: 7,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Elektronická kniha: Astrologický sprievodca pre zlomené srdcia Autor: Silvia Zucca Alice Bassiová má tesne po tridsiatke, nie z vlastnej vôle je dlhodobo nezadaná a ani práca jej neponúka sľubné vyhliadky na kariérny postup.

Astrologický sprievodca pre zlomené srdcia ekniha kniha od: Silvia Zucca. 67 % 3 hodnocení ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY