Jogurt

Interdrought2020.com Jogurt Image
Trávit čas knihou Jogurt! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jogurt a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jíte jogurt jen k snídani? Pravděpodobně jste ho doposud nevyzkoušeli na tolik způsobů, kolik jich najdete v tomto receptáři. Jogurtem dokonale zahájíte den, když si připravíte koktejl s banánem, medem a mandlemi. Jogurtové muffiny či chléb představují vynikající energetickou snídani. Lehký oběd v podobě studené polévky přiostřené zázvorem a limetovou šťávou vás osvěží v létě. Pečené kuře v kmínové marinádě a mořský jazyk s fetou potěší i nejmlsnější jazýčky. Navíc si podle spolehlivého návodu můžete kvalitní jogurt vyrobit doma.

NÁZEV SOUBORU: Jogurt.pdf

AUTOR: Sarina Jacobsonová

ISBN: 9788024914329

VELIKOST SOUBORU: 1,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zbývá už jen jogurt naplnit do připravených skleniček a na osm hodin dáme třeba do peřin. Je totiž důležité, aby měl náš zrající jogurt stálou teplotu. Po oněch osmi hodinách už se na vás směje hotový jogurt, ve kterém podle pořekadla doslova stojí lžíce.

Athentikos Jogurt na jahodách Zdroj bílkovin. Plný chuti a přírodní . LAHODNÉ SPOJENÍ JOGURTU A OVOCE. Obsahuje zdraví prospěšné jogurtové kultury ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY