Jogurt

Interdrought2020.com Jogurt Image
Jogurt je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Sarina Jacobsonová. Přečtěte si s námi knihu Jogurt na interdrought2020.com
Jíte jogurt jen k snídani? Pravděpodobně jste ho doposud nevyzkoušeli na tolik způsobů, kolik jich najdete v tomto receptáři. Jogurtem dokonale zahájíte den, když si připravíte koktejl s banánem, medem a mandlemi. Jogurtové muffiny či chléb představují vynikající energetickou snídani. Lehký oběd v podobě studené polévky přiostřené zázvorem a limetovou šťávou vás osvěží v létě. Pečené kuře v kmínové marinádě a mořský jazyk s fetou potěší i nejmlsnější jazýčky. Navíc si podle spolehlivého návodu můžete kvalitní jogurt vyrobit doma.

NÁZEV SOUBORU: Jogurt.pdf

AUTOR: Sarina Jacobsonová

ISBN: 9788024914329

VELIKOST SOUBORU: 6,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jogurt (z tur. yoğurt), mleko bułgarskie - produkt mleczarski o dość gęstej konsystencji, o barwie białej lub lekko kremowej i lekko kwaśnym smaku. Otrzymywany jest z mleka, w którym przez 4-7 godzin w temperaturze 42-45 °C rozwijają się bakterie termofilne z gatunków Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus oraz Streptococcus salivarius ssp. thermophilus.

Pak budou lidé moci při nákupu na první pohled poznat, který jogurt je "nejlehčí", bez ohledu na velikost kelímku. Then, when shopping, people will be able to see at a glance which is the 'lightest' yoghurt - regardless of the size of the yoghurt pot. more_vert.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY