Jak na holky

Interdrought2020.com Jak na holky Image
Trávit čas knihou Jak na holky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak na holky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
DOKÁŽEŠ SI CHYTŘE ZÍSKAT HOLČIČÍ SRDCE? Nechte osmiletého autora, ať vám hezky od základů vysvětlí, jak si získat náklonnost děvčete. Jak na holky je pro kluky každého věku – od osmi do osmdesáti – a pro holky, které se těmhle klukům líbí. Přečti si tuhle knížku a dozvíš se všechno, co potřebuješ. Hodně štěstí! TIPY: - Učeš se a nenos tepláky. - Ovládej svou hyperaktivitu (jestli je to potřeba, zkus omezit cukr). - Nebuď zoufalec.

NÁZEV SOUBORU: Jak na holky.pdf

AUTOR: Alec Greven

ISBN: 9788025124789

VELIKOST SOUBORU: 3,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak balit holky na mejdanech_How to Talk to Girls at Parties_2017_titulky.CZ_1080p.HD.mkv. 1:42:40; 1.8 GB +10. 2x11.Potí se holky stejně jako kluci, jak lední medvěd odolá třeskutému mrazu, a víte, že kuchyň je velkotovárna na bakterie.avi ...

Jak vztahy dokážou komplikovat život a jak z toho se ctí a bez zlomeného srdce vybruslit, to zkoumal, sepsal a také natočil režisér Snowboarďáků, Rafťáků i Ro(c)ku podvraťáků i úspěšné pohádky Jak žijí rytíři Karel Janák.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY